Топ 20 любовних гігантів серед тварин

18.01.2013 at 20:05

Все живе на Землі існує заради одного — залишити після себе потомство. Без цієї закономірності важко уявити яким би зараз був світ тварин. Розмножуються всі — і рослини, і одноклітинні, і багатоклітинні тварини, і людина. Основні способи це: поділ клітин, безстатеве розмноження (в т.ч. вегетативне) і статеве.
Саме статеве або внутрішнє запліднення переважає у наземних тварин, ми і спробуємо знайти самих «найуспішніших» представників тваринного світу.
Між представниками фауни можна зустріти надзвичайно дивні види, що просто вражають своїми здібностями у сфері статевого життя.
Кролики
Безумовно, кролики — це сексуальні гіганти, адже самка кролика за сприятливих умов може приводити малюків кожні два місяці. Якщо припустити, що сьогодні з’явилися б всі умови для вільного розмноження, то уже б років через сто на кожному клаптику планети сидів би один кролик.
борсукиБорсуки
Це — «шанувальники тантричного сексу», так як борсук задовольняє свою партнерку протягом півгодини. А от самки, виявляється, дуже сором’язливі і погоджуються на спарювання тільки у повній темряві.
Лемінги
Дуже красиві тваринки, здатні плодити дитинчат кожен місяць. Для самок це зовсім нескладно, а от з самцями все набагато гірше. Ученими був зафіксований цікавий випадок: одна пара лемінгів протягом 6 місяців народила 8 нащадків. Але наступна дев’ята спроба стала для самця останньою, він загинув під час спарювання.
Лев
«Хазяїн звірів» на відміну від інших кішок, проживають і охотяться групами — прайдами, куди включено кілька самців та їх дитинчата, пара молодих і, обов’язково, один лідер. Прайд часто може складатися тільки з самок, і лев змушений спарюватися без зупинок. Одного разу вчені-зоологи зафіксували, як лев протягом 24 годин зміг витримати 86 статевих актів. Про загальну кількість левиць тут не уточнялося, але, цілком можливо, що їх було не менше десяти, так як жодна самка так багато зближень не витримає.
Соболі
А от ці звірята можуть задовольняти своїх партнерок на протязі аж восьми годин!
Хом’як1296577888_15
Якщо всі вищеперелічені практикують сексуальний марафон, то хом’як «працює як відбійний молоток» — за одну годину він видає більш ніж п’ятдесят еякуляцій.
Різноманітні факти у справі продовження роду відмічено також і у комах, які тут не відстають від тварин — між ними також є свої рекордсмени.
Сонечка
Ентомологи — вчені, які займаються вивченням комах, стверджують, що наразі немає рівних серед тварин сонечкам, ці комахи можуть спарюватися цілих десять годин! Після спаровування їхні тіла б’ються у конвульсіях ще аж півтори години.
Альпійський цвіркун
Закінчує процес спарювання через кожні 18 секунд. Цвіркун тримає самку великими кліщами і під час статевого акту поводиться досить жорстоко, а от перед заплідненням наспівує своїй партнерші «серенади»
Африканський жук
Довжина статевого члена у цього жука становить більш ніж 2/3 від розмірів тіла.
Москіти
А от ці кровососи постійно зайняті пошуками свіжої крові і в них залишається зовсім мало часу для задоволення. Статевий акт в москітів триває всього дві секунди.
Слимаки
Серед черевоногих молюсків (загальновживана назва — слимак) проходять справжні сутички перед спаровуванням. Слимаки це гермафродити, тобто у них присутні як чоловічі, так і жіночі статеві органи. При зустрічі двох особин, у них відбувається бійка. Результат битви показує, хто буде самцем, а хто самкою. Той хто переміг відкушує пеніс партнера і залишається спокійний за майбутнє своїх генотипів. Переможений стає переносником чужих генів.
Восьминіг
Добірку «цікаві факти з життя тварин» доповнює головоногий восьминіг: він може відрощувати собі новий статевий член, через те, що після статевого акту старий залишається всередині самки, і варто зазначити, що він їй зовсім не мішає, а тільки доповнює «колекцію».

Ми будемо вдячні за залишений Вами коментар про данну статтю, а також за реТвіт своїм друзям.