Чим корисна собака для дітей?

25.02.2012 at 16:53

собака купаєтьсяПриблизно дві третини сімей, в яких є діти, мають і собаку. Можна було б запитати, чому батьки, яким треба справлятися зі збільшеною родиною, хочуть завести ще одного члена сім’ї — тварина, але чіткої відповіді не буде. Багато вважають, що собака в сім’ї може навчити дітей відповідальності.

Дитина, який знає, що собака потребує догляду, буде краще піклуватися і про інших членів сім’ї, а також як справлятися з нездужаннями і хворобами, вони набувають життєвий досвід, який їм так знадобиться згодом. Тривалість життя домашніх собак становить 10-15 років, що може збігатися з періодом дорослішання вашої дитини. Життя вашої собаки допоможе дітям зрозуміти, що таке дорослішання, навчання, старість, страждання і смерть. Догляд за собакою протягом всього її життя здатний навчити їх деяким важливим батьківським навичкам. Наявність в родині собаки навчить дітей стримувати роздратування, контролювати агресивність, можливо, вони стануть більш компетентними і краще справлятися зі своїми життєвими проблемами.

Дослідження показали, що діти частенько перевіряють свої секрети на сімейній собаці, витрачаючи на розмови з нею стільки ж часу, скільки і на спілкування зі своїми братами і сестрами. Коли батьків або інших близьких родичів поблизу немає, собаки нерідко їх замінюють. Цікаво відзначити, що діти, легше інших набувають навички життя в суспільстві і здатність до співпереживання, найчастіше виявляються ті, хто довірливо і довго розмовляли зі своїми вихованцями і з дідусями і бабусями.

ЕМОЦІЙНА ПІДТРИМКА.
У нелегкі часи, коли ваша сім’я страждає, втративши коханану людину, або коли підліток переживає особливо важкий період свого життя, собака здатний дати ту емоційну підтримку, яка так необхідна.

ПОРЯДОК У ДОМІ.
Дослідження показують, що в сім’ях з собаками в середньому більш відповідально ставляться до питань гігієни, ніж в сім’ях без собак.

Ми будемо вдячні за залишений Вами коментар про данну статтю, а також за реТвіт своїм друзям.