У зоологічному музеї Дніпропетровська з експонатів вилупилися черепахи

27.01.2013 at 14:58

харчування черепахНадзвичайно нетиповий випадок стався в Дніпропетровську в зоологічному музеї. З яєць болотної черепахи, які протягом останніх місяців були частиною експозиції, вилупилися маленькі черепашки.

Наразі маленьких черепах помістили в тераріум. Як їм вдалося вижити і вилупитися в музейних умовахдосі залишається загадкою.

Яйця болотяної черепахи потрапили до музея від випускника місцевого аграрного університету. Їх розмістили неподалік полиці із заспиртованими зміями, де вони й провкли кілька місяців, викликавжи шок у співробітників.

Зі слів співробітників, ніхто не очікував поповнення таким чином, адже для того, щоб вилупилися маленькі черепахи потрібно витримувати відповідний температурний режим і рівень вологості повітря.

Коли співробітники зоологічного музею побачили розбиту шкаралупу, вони вирішили що яйця хтось упустив, але потім помітили черепашку.

Незабаром знайшлися двоє інших новонароджених. Вони почувають себе нормально. Чи вирішено питання про подальшу долю ожилих експонатів, не уточнюється.

Ми будемо вдячні за залишений Вами коментар про данну статтю, а також за реТвіт своїм друзям.