У ПАР знайшли останки лисиці, що жила два мільйони років тому

24.01.2013 at 20:17

скелет лисиціУ  ПАР археологи знайшли залишки  лисиці, яка жила більше двох мільйонів років тому, повідомляє журнал «Праці королівського суспільства Південної Африки». Дослідникам вдалося відкопати цю знахідку в печері Малапі поблизу Йоханнесбурга.
Цей археологічний пам’ятник входить до комплексу, який отримав назву  «Колиска людства» та включений ЮНЕСКО в список всесвітньої старовини. У 2008 році у цій же печері виявили останки на той час  невідомого предка сучасної людини, якому пізніше дали назву австралопітек седіба (Australopithecus sediba). Зараз же  у печері знайдені останки щелепи та скелета  лисиці.
Вчені зазначили, що лисиця відрізняється від всіх досі відомих науці родичів, розміром своїх зубів та іншими анатомічними змінами.

«Печера Малапі продовжує розкривати надзвичайні факти минулого життя. Вона дає можливість нам зрозуміти як відбувалася еволюція сучасних ссавців Африки за допомогою таких зразків, як ця знахідка. Ніхто не знає, що ще тут можна знайти»-. Стверджує професор Лі Бергер з Інституту еволюції людини при Університеті Вітватерсранда (Йоганнесбург).

Цю знахідку назвали Vulpes Skinneri на честь  професора Університету Преторії Джона Скіннера, який нещодавно помер, він все своє життя присвятив дослідженню ссавців Африки.

Ми будемо вдячні за залишений Вами коментар про данну статтю, а також за реТвіт своїм друзям.