Риба схожа на крокодила — це «Риба крокодил»

20.01.2013 at 09:50

риба-крокодил

Рибу — крокодил відносять до класу хижих риб, через ряд своїх особливостей данний хижак може представляти чималу небезпеку і для людини!
Отже, детальныше …
Спочатку з’ясуємо   чому цю рибу називають крокодилом?
Відповідь проста, риба-крокодил має сильну схожість з сімейством крокодилів або крокодилячими кайманами:

  • Перша схожість, це голова риби, яка має плоску видовжену форму схожу на голову крокодила, високу і плоску посадку великих очей, та величезну хижу пащу.
  • Наступна  схожість з крокодилом це будова тіла риби.
  • Також величезну подібність з крокодилом представляє її поверхня — це гострі  шипи та гребінь з колючками, що проходить від голови до хвостового плавця.

Ця екзотична істота «Риба крокодил» або «Плямистий плоскоголов» населяє  тропічні моря біля берегів Південно-Східної Азії, Австралії, а також в Червоному морі та Індійському океані.риба-крокодил-голова3

Риба крокодил сповідує малоактивний хижий спосіб життя. Заховавшись в піску і зачаївшись, риба чекає на  свою жертву. Вона прекрасно маскується під кольори морського дна і розташовані недалеко корали, її жертва, підпливає зовсім  близько до пащі хижака і тоді риба — крокодил миттєво убиває свою жертву. Крім риб, плямистий плоскоголов, полює на ракоподібних, креветок, крабів та інших жителів морів.

Для людини, цей хижак також несе небезпеку, справа в тому що плоскоголов для захисту від більших хижаків виділяє на своїх шипах особливі ферменти, уколовшись рана людини запалюється та дуже довго гоїться. І хоча шипи не отруйні, рани можуть створити чимало неприємностей.

Доросла риба — крокодил має довжину тіла до одного метра. Їх успішно тримають у акваріумах, але потрібен спеціальний морський акваріум об’ємом більше трьох тонн

Ми будемо вдячні за залишений Вами коментар про данну статтю, а також за реТвіт своїм друзям.