Сухі корми для собак

29.02.2012 at 20:55

yorkshire-terrier-3Сухі корми для собак, які випускають відомі фірми, такі як Pedigree або ж Chappi, виготовляються з урахуванням багатьох наукових досліджень. В першу чергу, вчені звертають увагу на потреби тварин на всіх стадіях їх розвитку. Також безліч фірм мають у своєму штаті ветеринарів і вчених, які постійно досліджують виготовлену продукцію і проводять експерименти з харчуванням тварин, для того, щоб корм відповідав міжнародним стандартам. Сухі корми для собак дуже зручні в застосуванні, а їх кількість можна з легкістю відміряти. Такі корми собакам можна класифікувати по утриманню вологи.

*Соковитий, або консервований корм містить близько 78 % вологи. У ньому не міститься жодних консервантів речовин, так як при тепловій обробці всі бактерії гинуть, а консервна банка в свою чергу надійно захищає вміст.

*Рулет або ковбаса для собак містить близько 50 % вологи. Зазвичай містять консервант, але все ж їх потрібно зберігати в холодильнику.

*Напівсухий корм містить близько 25 % вологи. Цей корм вимагає зберігання в холодильнику, зручний в зберіганні і поширюється в широкому асортименті — для всіх порід.

*Галети або печиво містить близько 8 % вологи. Не потребує зберігання в холодильнику і містить консерванти. С точки зору поживної цінності, відмінності між соковитим і сухим кормом немає, якщо вони містять одну і туж кількість поживних речовин. Однак для покупця, соковитий корм обходитися дорожче, оскільки він містить вологу.

Низькоякісний корм розпізнати дуже складно, за винятком того, що на етикетці присутня інформація про поживні речовини, яка допоможе вам у цьому.

Ласощі для собак: зазвичай в кормах багато вуглеводів і жирів. Пригощайте кормами свого пса, коли його потрібно відвернути або заохотити. Також, обов’язково візьміть до уваги їх енергетичну цінність.

Ми будемо вдячні за залишений Вами коментар про данну статтю, а також за реТвіт своїм друзям.