Чи бувають морські зайці?

26.09.2011 at 17:34

Забавные кроликиДо родини тюленів належать особисто тюлені та крилатки, сірі тюлені, гренландські тюлені-лисуни, морські зайці та чубачи.

Морські зайці — це тварини великого розміру з дуже невиразним забарвленням, їх хутро блідо-коричнюватого кольору зверху та тьмянувато-сірого знизу. Найбільш яскрава ознака — це густі вуса, які складаються із жовтих волосків і допомогають морським зайцям знаходити їжу на морському дні. Мокрі волоски — довгі та прямі, що й дозволяє знаходити на дні молюсків. Морські зайці частіше відпочивають на краю криги, завжди напоготові при наближенні білого ведмедя пірнути у море. Мисливці-ескімоси цінують їх за добру шкіру, тому ці тварини лякаються людей та човнів.

Чубачи живуть у північній частині Атлантичного та в Північному Льодовитому океанах. Народжувати малят навесні та на період линяння вони виходять на криги. Дорослі самці можуть роздувати мішечки на носі для того, щоб налякати інших самців. Це — ще один вид з родини ластоногих на яких полюють з-за чудового хутра малят, жиру та міцної шкіри дорослих особин.